Hakkımızda

Hakkımızda

Guvenlikira.com olarak hem kiraya veren hem de ev kiralamakisteyen müşterilerimize memnuniyet duyurmayı ve kaliteli hizmet vermeyi kendimizeilke edindik. Konut kiralama sektöründe, müşterilerimizin günümüzde hâla sıklıkla yaşamış olduğu iletişim ve ödenek sıkıntılarını sıfıra indirmek amacıyla, dünyanın gelişmiş bir çok ülkelerinde benzerlerini gördüğümüz rentalproperty sistemini ülkemizde uygulamaya başladık. Değişken dünya koşullarında asıl hedefimiz; güven ve huzuru içinde barındıran müşterilerimizler, inovasyonel anlamda bütün konut kiralama sektörünün, tamamen online olarak Internet üzerinden yürütülebilir olması. Alt yapımızsayesinde,büyük gelişimler görülenülkemizde dileyen herkesinternet sitemiz üzerinden herkeskonutlarını kiraya verebilecekve beğendikleri evleri tercih ederekkiralayabilecekler. Bu sistem sayesindekonut sahibi olan veya kiralayan müşterilerimiz zamankaybetmedenistedikleri işlemi yapabilecekler. Hukuki esaslar temel alınarak tamamen şeffaf yapı üzerinden yürütülecek bu yeni sistemin kuruculuğunu üstenmekten ve müşterilerimize bu sektörde huzuru hissettirmekten onur, gurur ve memnuniyet duyuyoruz.

Abdullah ÖZGÜL; 1990-2001 yılları arasında Türk Havacılık ve Uzay Sanayii (TAİ) ve 2009-2020 yılları arasında sivil havacılıkta bakım mühendisi olarak çalıştı. 2001-2009 tarihleri arasında hem sigortacılık hem de emlakçılık yaptığı sürede birçok kiracının ev sahipleriyle,ev sahiplerinin de kiracılarıyla yaşadığı sıkıntılara şahit olmuştur.Amerika, İngiltere ve Macaristan gibi ülkelerde yürürlüğü ve güvenilirliği, emlak şirketlerine göre çok daha pozitif olan bu sistem ülkemizde de sigorta ortaklığımızla artık hizmetinizdedir.

Güvenlikira.com olarak, müşterilerimizin huzur ve memnuniyetini, hukuksal esasalar baz alınarak ismimizde de yer edinen en önemli konu olan güveni timsal etmeyi hedef ve amaç edindik, her zaman da edeceğiz.